wtorek, 12 września 2017

"Psi patrol. Moja pierwsza teczka z 90 naklejkami"


Dziś w dobie telewizji dzieci mają możliwość oglądania mnóstwa różnorodnych bajek i programów edukacyjnych. Oczywiście wszystko z umiarem ;) Aby więc oderwać malucha od ekranu TV warto wykorzystać jego fascynację daną bajką zachęcając do sięgania po najróżniejsze książeczki, na kartach których goszczą właśnie ci ulubieni bohaterowie i połączyć zabawę z nauką. Wydawnictwo Media Service Zawada ma jak pewnie wiecie w swojej bogatej ofercie wiele książeczek edukacyjnych i magazynów dla dzieci, których bohaterami są właśnie postacie z popularnych bajek. Każdy maluch znajdzie wśród nich coś dla siebie. Moje dzieci mają kilka swoich ulubionych kreskówek, a jedną z nich jest Psi Patrol i stąd w naszym domu fantastyczna teczka poświęcona wszystkim jego bohaterom...

"Psi Patrol. Moja pierwsza teczka z 90 naklejkami" to zestaw z wieloma niespodziankami i atrakcjami dla najmłodszych. We wnętrzu poręcznej teczki z wysuwanym uchwytem dzieci znajdą po pierwsze dużą kartonową książeczkę dzięki której bliżej poznają całą załogę Psiego Patrolu w skład którego wchodzi Chase, Rubble, Skye, Marshall, Rocky, Zuma i Everest. Nad psiakami oczywiście nieustannie czuwa chłopiec o imieniu Ryder. Ten zespół zawsze jest gotów aby nieść pomoc potrzebującym mieszkańcom Zatoki Przygód. Książka dostarczy dzieciom wiele radości. Poza informacjami o pieskach maluchy mają za zadanie uzupełnić naklejkami brakujące miejsca. Dzięki temu, że karty książki są śliskie naklejki można używać wielokrotnie więc jak coś nie wyjdzie nam za pierwszym razem poprawiamy do skutku ;)

Kolejnym elementem zestawu jest tablica czyli taka kartonowa plansza z uchwytem, która po rozłożeniu zaprasza najmłodszych do zabawy wspólnie z ulubionymi bohaterami. Na dzieci czeka tu 5 zadań, które muszą rozwiązać za pomocą naklejek. Jest puzzlowa układanka, łączenie w pary pieska z jego pojazdem specjalnym, uzupełnianie naklejkami brakujących elementów obrazków i inne naklejkowe zadania. 

Teczka pełna kolorowych ilustracji, ciekawostek, naklejek i zabaw z ulubionymi bohaterami w roli głównej to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu sprytnie łączącego elementy edukacyjne z rozrywką. W towarzystwie Psiego Patrolu naprawdę przyjemnie mija maluchom czas. Książeczki takie warto więc zawsze mieć w domu. Z doświadczenia wiem, że maluchy chętnie po nie sięgają, ćwiczą zdolności manualne, uczą się logicznego myślenia, wykorzystują wielobarwne naklejki i wsłuchują w opowieści. Taki zestaw łatwo zabrać ze sobą do przedszkola, szkoły, w podróż aby bawić się również poza domem. Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko zachęcić do sięgnięcia po dowolny z prezentowanych tytułów. Dobra zabawa gwarantowana ;)

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Oprawa: kartonowa
Format: 235 x 285 mm
Cena: 24,99 zł


1 komentarz:

Joanna pisze...

Bardzo fajna, mojej córce by się spodobała :) U nas właśnie wskoczyła recenzja kolorowanki PW, więc zapraszam :)