wtorek, 4 lipca 2017

"Teletubbies" - nowa odsłona kultowego czasopisma dla najmłodszych

Teletubisie to serial, który uwielbiały swego czasu moje dzieci. Na jego dźwięk ochoczo wpatrywały się w ekran TV śląc uśmiechy zarówno do kolorowych bohaterów jak i radosnego słoneczka. Od 2005 roku najmłodsi fani serialu mogli nie tylko oglądać swoich ulubieńców w TV, ale również sięgać po magazyn poświęcony sympatycznym Teletubisiom: fioletowemu Tinky Winky, zielonemu Dipsy, żółtej Laa-Laa i czerwonej Po. Dziś znów jest ku temu okazja. Na rynek powróciło bowiem, w zupełnie nowej odsłonie, czasopismo pt. "Teletubbies". Jesteście ciekawi co najmłodsi znajdą na jego kartach?

Magazyn adresowany jest do najmłodszych 2-3 letnich dzieci. Jest to dwumiesięcznik, a każdorazowo dodawana będzie do niego jakaś zabawka związana oczywiście z Teletubisiami. W pierwszym numerze jest to sympatyczna i niemal 10-centymetrowa figurka Laa-Laa oraz łóżeczko w sam raz dla niej. Wszystko to wykonane z trwałego plastiku, solidne i bezpieczne dla maluchów. Do łóżeczka dołączony jest jeszcze uroczy maleńki żółty kocyk. Oprócz tego na maluchy na kartach czasopisma czekają prościutkie i specjalnie dostosowane do ich wieku zadania, zabawy ruchowe a także opowieści prezentujące perypetie czwórki przyjaciół. Tak więc zabawy jest sporo zarówno dzięki dołączonym zabawkom jak i samej zawartości magazynu ;)

Jestem pewna, że czasopismo będzie miało liczne grono sympatyków. Idealnie sprawdzi się w roli pierwszej gazetki dla maluchów. Jest kolorowe i ma liczne walory edukacyjne, a dołączona do niego zabawka będzie dla najmłodszych fanów serialu bardzo fajnym prezentem. Wiem z doświadczenia, że dzieci bardzo chętnie sięgają po zabawki nawiązujące do ulubionej bajki, dlatego takie połączenie cieszy. Cóż mogę dodać? Oczywiście polecam czasopismo wszystkim maluchom. Uśmiech na ich buźkach gwarantowany ;)

Wydawnictwo: Egmont
Rok wydania: 2017
Numer wydania: 1
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Liczba stron: 24
Cena: 9,99 zł


Brak komentarzy: