środa, 19 lipca 2017

"Sekretnik zakręconej dziewczyny"


Pamiętnik czy też sekretnik jest powiernikiem największych sekretów, doświadczeń i wspomnień. Przyjemnie jest go zarówno prowadzić jak i sięgnąć po takowy po latach. Niezwykła pamiątka. Nie mogłyśmy przejść więc obojętnie z dziewczynkami obok pięknego sekretnika, który oprócz miejsca na zapiski zawiera masę typowo dziewczęcych ciekawostek.

"Sekretnik zakręconej dziewczyny", bo o nim mowa, to fantastyczna pozycja dla każdej młodej dziewczyny, idealne miejsce do notowania własnych tajemnic, przeżyć i właściwie wszystkiego na co mamy tylko ochotę. Pamiętnik to wszak rewelacyjna pamiątka z dzieciństwa, którą docenimy za X lat gdy przypadkiem wpadnie nam w ręce. Osobiście zachęcam własną córkę do prowadzenia pamiętnika, a że ten akurat idealnie wpasował się w jej gust, nie zajęło mi to zbyt dużo czasu ;)

Sekretnik zarówno z zewnątrz jak i w środku wygląda świetnie. Dzięki praktycznej spirali kartki nie zamykają się co jest bardzo wygodne podczas pisania. Oprócz miejsca na własne zapiski znajdziemy w nim również naklejki, trochę humoru, quizów, zabaw modowych. Jest w nim też miejsce przygotowane z myślą o najbliższych przyjaciółkach, w którym to one zapisują od siebie kilka słów. Jest przy tym mnóstwo fotografii i kolorowych ilustracji a wszystko to wpasowane w typowo dziewczęcą szatę graficzną.

Z takim sekretnikiem czas mija naprawdę przyjemnie. Dziewczynki bawią się, piszą, projektują... Córka jest nim zachwycona więc na pewno warto było zainteresować się tym właśnie tytułem. Oczywiście polecam ;)* W serii również Sekretnik przyjaciółki zwierzątWydawnictwo: Aksjomat
Oprawa: twarda na spirali
Format: 170 x 215 mm
Liczba stron: 96
Rok wydania: 2016
Cena: 22,90 zł

http://www.aksjomat.com/

Brak komentarzy: