środa, 1 lutego 2017

"Wissper. O czym marzy słoń?"

Przyjemnie jest marzyć ale jeszcze fajniej kiedy nasze marzenia się spełniają. Bohaterka książki pt. "Wissper. O czym marzy słoń" pomaga spełniać zwierzętom nawet najbardziej niezwykłe marzenia. Lektura stanowi pierwszy tom przygód tytułowej bohaterki, a już po jego przeczytaniu wiem, że z chęcią sięgnę z dziećmi po kolejne.

Wissper to mała dziewczynka, która rozumie mowę zwierząt. Jej perypetie najmłodsi mogą od niedawna śledzić w TV na kanale MiniMini+. Niezwykłość dziewczynki to jednak nie tylko umiejętność rozumienia zwierząt. Mała Wissper potrafi przenieść się też za pomocą magii w dowolny zakątek świata. To jednak jest jej wielką tajemnicą...

Na kartach pierwszego tomu Wissper pomaga potężnemu słoniowi spełnić jego wielkie marzenie. W tym celu przenosi się do dżungli i z pomocą przyjaciół robi wszystko aby słoń był w końcu szczęśliwy. Czy jej się to uda?

Książka jest bogato ilustrowana co z pewnością przyciągnie do niej dzieci. Tekst nadrukowany jest dużą czcionką i w sumie nie ma go zbyt wiele. W sam raz na kilka minut czytania. Porusza natomiast jak najbardziej ciekawy temat a magiczne zdolności Wissper dodają lekturze wyjątkowości. Wszystko to rozbudza w dzieciach wyobraźnię, rozwesela i przepełnione jest bardzo pozytywną energią. Takie ciepłe historie idealnie sprawdzają się chociażby przed snem. Polecam ją wszystkim maluchom ;)


Wydawnictwo: Media Service Zawada
Oprawa: miękka
Liczba stron: 24
Format: 220 x 215 mm
Cena: 5,94 zł


Brak komentarzy: