środa, 25 stycznia 2017

"Sekretnik przyjaciółki zwierząt"

Moje dziewczynki są wielkimi miłośniczkami zwierząt. O zwierzętach mogą rozmawiać bez końca, dużo też wspólnie czytamy na ich temat a także podglądamy je w ich naturalnym środowisku no i oczywiście bawimy się z naszymi pupilami w domu. Wręcz nie mogłyśmy przejść więc obojętnie obok pięknego pamiętnika, który oprócz miejsca na zapiski zawiera masę ciekawostek i fotografii zwierzaków.

"Sekretnik przyjaciółki zwierząt"
, bo o nim mowa, to fantastyczna pozycja dla każdej małej miłośniczki zwierząt oraz miejsce do notowania własnych doświadczeń i właściwie wszystkiego na co mamy tylko ochotę. Pamiętnik to wszak rewelacyjna pamiątka z dzieciństwa, którą docenimy za x lat gdy przypadkiem wpadnie nam w ręce. Osobiście zachęcam własną córkę do prowadzenia pamiętnika a, że ten akurat idealnie wpasował się w jej zainteresowania, nie zajęło mi to zbyt dużo czasu ;)

Sekretnik zarówno z zewnątrz jak i w środku wygląda świetnie. Dzięki praktycznej spirali kartki nie zamykają się co jest bardzo wygodne podczas pisania. Oprócz miejsca na własne zapiski znajdziemy w nim również naklejki, trochę humoru, quizów a także wiele cennych informacji odnośnie opieki nad zwierzętami takimi jak psy i koty. Dowiemy się z nich w co bawić się z tymi właśnie zwierzakami, jak przygotować dla nich samodzielnie przekąskę, poczytamy o kociej oraz psiej modzie, języku zwierząt, znajdziemy tu też kilka propozycji imion dla zwierzaków. Jest przy tym mnóstwo fotografii i kolorowych ilustracji a wszystko to wpasowane w typowo dziewczęcą szatę graficzną.

Z takim sekretnikiem czas mija naprawdę przyjemnie. Dzieci bawią się i uczą ciekawych rzeczy, które sprawdzą się gdy mają bądź w przyszłości będą mieć własnego pupila. Cóż mogę dodać? Córka jest nim zachwycona więc na pewno warto było zainteresować tym właśnie tytułem. Oczywiście polecam ;)
Wydawnictwo: Aksjomat
Oprawa: twarda na spirali
Format: 170 x 215 mm
Liczba stron: 96
Rok wydania: 2016

Cena: 22,90 zł

Brak komentarzy: