poniedziałek, 10 października 2016

"Piłka nożna. Wielkie układanie" Andrzej Dobrowolski

Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: karton
Format: 240 x 290 mm
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 10
Cena: 33,29 zł
Do kupienia: Sklep Egmont

Jak dzieci mogą wzbogacać wiedzę na temat swoich ulubionych reprezentacji Europy w piłce nożnej? Oczywiście sposobów jest wiele ale chyba, poza oglądaniem meczy, najlepiej przez zabawę. Proponuję świetną publikację, która oferuje nam wiadomości oraz puzzle, które lubią chyba wszystkie dzieci tj. książkę "Piłka nożna. Wielkie układanie".

Co znajdziemy więc otwierając tę książkę? Otóż na pięciu rozkładówkach przygotowano zestawienie pięciu najlepszych drużyn piłki nożnej w Europie. Wśród tych najlepszych znaleźli się Portugalia, Włochy, Hiszpania, Anglia, Niemcy. Zaskoczenia chyba nie ma? ;) Wszystko wygląda w ten sposób, że na jednej stronie znajduje się kilka ciekawostek odnoszących się do danej reprezentacji a na drugiej stronie tej samej rozkładówki układanka składająca się z 50 puzzli prezentująca czołowych zawodników drużyny. Jest tu więc między innymi Ronaldo, Iniesta, Rooney, Neuer czyli same gwiazdy. Każda z układanek znajduje się w specjalnym wgłębieniu grubych kartonowych kart. Dopasowane są do nich idealnie więc nic z książki nie wypada a to z kolei sprawia, że ich niepostrzeżenie nie zgubimy.

Wykonanie publikacji jest bardzo porządne a przy tym niebywale estetyczne i naturalne. Puzzle są niczym innym jak oryginalnymi fotografiami więc oddają faktyczny obraz naszych mistrzów i to na pewno cieszy. Myślę, że taka publikacja ucieszy wszystkich młodych fanów piłki nożnej, będzie ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu gdzieś w przerwie pomiędzy meczami, fajnym gadżetem kibica i po prostu lekturą, po którą będą sięgać często z przyjemnością. Polecam też na prezent dla młodszych fanów piłki nożnej, jestem pewna, że okazji ku sprawieniu takowego nie zabraknie ;)
Brak komentarzy: