czwartek, 6 października 2016

"My Little Pony. Kalendarz 2017"

Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Format: 135 x 180 mm
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 160
Kategoria wiekowa: 8 - 12 lat
Cena: 22,49 złMoje dziewczynki są wielkimi fankami serialu oraz zabawek i innych gadżetów z serii My Little Pony. Kilka razy pokazywałam Wam też na blogu nasze książki i komiksy poświęcone tejże serii. Teraz nasza biblioteczka wzbogaciła się o kolejną publikację. Nie jest to jednak ani komiks ani zwyczajna książka z opowieściami. Tym razem kucyki będą towarzyszyć nam przez cały nadchodzący rok za sprawą bardzo pomocnego w zapamiętaniu ważnych dat i informacji kalendarza pt. "My Little Pony. Kalendarz 2017".

Kucyki są w sumie dość nowym tworem gdyż na polski rynek trafiły dopiero w 2011 roku ale bardzo szybko stały się lubiane i popularne. Dziś chyba każdy maluch kojarzy ich sylwetki. Jeśli więc wśród waszych dzieci a szczególnie dziewczynek są ich sympatycy taki kalendarz z pewnością z przyjemnością będą otwierać i notować w nim ważne dla nich wydarzenia. W końcu chociażby w szkole dzieje się tak wiele, że nie sposób o wszystkim pamiętać...

Kalendarz jest niewielkich rozmiarów dlatego też nie zajmie dużo miejsca w plecaku czy podręcznej szufladzie biurka. Jest bardzo kolorowy a zarazem subtelny i taki dziewczęcy. Na jego kartach oprócz miejsca na własne zapiski znajdziemy też kilka ciekawostek a właściwie porad, które serwują nam nasi ulubieńcy: Rainbow Dash, Applejack, Fluttershy, Sweetie Belle, Apple Bloom, Scootaloo, Pinkie Pie, Rarity, Księżniczka Celestia, Twilight Sparkle, Księżniczka Luna czy smok Spike. Poza kalendarzem jest tu też miejsce na adresy. Do takiego kalendarza zagląda się z wielką przyjemnością i może okazać się wręcz niezbędny w naszym codziennym funkcjonowaniu. Sama często notuję różne informacje w swoim kalendarzu dlatego jestem przekonana, że moja córka również dobrze go spożytkuje ;)

Jestem pewna, że taki fantastyczny kalendarz będzie udanym pomysłem na prezent dla każdej małej fanki serii My Little Pony. Oczywiście polecam ;)
Brak komentarzy: