poniedziałek, 31 października 2016

"My Little Pony. Kalendarz 2017" Marta Jamrógiewicz

Wydawnictwo: Egmont
Format: 134 x 177 mm
Liczba stron: 160
Rok wydania: 2016
Oprawa: miękka
Kategoria wiekowa: 8 - 12 lat
Cena: 17,49 złDziś nawet dzieci mają mnóstwo zajęć, wydarzeń i dat o których muszą pamiętać. Oczywiście rodzice są w tej kwestii niezastąpieni ale warto dzieciom już we wczesnych latach szkoły podstawowej zakupić kalendarz aby mogły notować w nim to co dla nich ważne i o czym chciałyby pamiętać. Na rynku dostępnych jest kilka wersji dziecięcych kalendarzy ale warto poszukać takiego po który dzieci będą chciały sięgać same, który przypadnie im do gustu bo przecież ma on towarzyszyć im przez okrągły rok. A, że moje dziewczynki są wielkimi fankami serialu oraz zabawek i innych gadżetów z serii My Little Pony wśród nowości księgarni Tania książka wypatrzyłam "My Little Pony. Kalendarz 2017". Był to prawdziwy strzał w dziesiątkę ;)

Kalendarz jest niewielkich rozmiarów dlatego też nie zajmie dużo miejsca w plecaku czy podręcznej szufladzie biurka, a to bardzo ważne i praktyczne zarazem rozwiązanie. Jest bardzo kolorowy i przejrzysty a jednocześnie subtelny i taki dziewczęcy. Na jego kartach oprócz miejsca na własne zapiski znajdziemy też kilka ciekawostek a właściwie porad, które serwują nam nasi ulubieńcy: Rainbow Dash, Applejack, Fluttershy, Sweetie Belle, Apple Bloom, Scootaloo, Pinkie Pie, Rarity, Księżniczka Celestia, Twilight Sparkle, Księżniczka Luna czy smok Spike. Poza kalendarzem jest tu też miejsce na adresy, które z pewnością przydadzą się chociażby w czasie wakacji aby można było przyjaciołom wysłać z nich piękne pocztówki. Do takiego kalendarza zagląda się z przyjemnością i może okazać się wręcz niezbędny w naszym codziennym funkcjonowaniu. Sama często notuję różne informacje w swoim kalendarzu dlatego jestem przekonana, że moja córka również dobrze go spożytkuje. Już zdążyła zanotować w nim daty urodzin całej rodziny. Na więcej musi jednak poczekać do przyszłego roku ale widzę, że jest bardzo szczęśliwa z jego posiadania ;)

Jeśli więc wśród waszych dzieci a szczególnie dziewczynek znajdują się sympatycy MLP taki kalendarz z pewnością z przyjemnością będą otwierać i notować w nim ważne dla nich wydarzenia. W końcu chociażby w szkole dzieje się tak wiele, że nie sposób o wszystkim pamiętać... Gdy dodamy do tego rodzinne wydarzenia uzbiera nam się w ciągu roku ogrom rzeczy do zapamiętania. Jestem więc pewna, że taki fantastyczny kalendarz będzie udanym pomysłem na prezent dla każdej małej fanki serii My Little Pony. Po latach będzie to też miła pamiątka, do której wrócimy z sentymentem. Gorąco polecam ;)Brak komentarzy: