wtorek, 5 lipca 2016

"Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej"

Wydawnictwo: Wilga
Oprawa: karton (książka + ramka na zdjęcie)
Rok wydania: 2016
Cena: 27,99 złWiem, że okres komunijny już się zakończył ale ze względu na to, iż moja najstarsza córka w przyszłym roku przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej interesuje mnie wszystko co z tym ważnym wydarzeniem związane. W końcu to wyjątkowy dzień i koniecznie trzeba przygotować się do niego wcześniej, pomyśleć nie tylko o gościach i przyjęciu ale też a właściwie przede wszystkim o sferze duchowej oraz o czymś co będzie piękną pamiątką tych wyjątkowych chwil.

Myślę, że ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent, który jednocześnie utrwali wspomnienia z Pierwszej Komunii będzie zestaw przygotowany przez wydawnictwo Wilga. W jego skład wchodzi elegancki album oraz duża subtelna ramka na zdjęcie. Album jest tak pomyślany, że znajduje się w nim miejsce zarówno na zdjęcia jak i na własne zapiski, tudzież dedykacje gości którzy będą z nami w tym wyjątkowym dniu. Poza tym w albumie najmłodsi znajdą piękne wiersze, cytaty z Pisma Świętego i inne ciekawostki religijne.

Jestem pod ogromnym wrażeniem całego zestawu. Album jest przepiękny, zachwyca od okładki po bogate wnętrze. Również biała  ramka prezentuje się rewelacyjnie. Warto przy tym wspomnieć, że cały zestaw znajduje się w wygodnym kartonowym pudełku i jest stosunkowo tani.
Jest to bardzo piękny a zarazem wartościowy prezent, który każdego dnia będzie przypominał dzieciom o dniu, który był początkiem ich pełnego uczestnictwa w ofierze Mszy Świętej. Bardzo polecam tę piękną pamiątkę ;)
Brak komentarzy: