sobota, 23 kwietnia 2016

"Projektantka mody" Artur Piątek

Wydawnictwo: Siedmioróg

Oprawa: twarda

Format: 285 x 205 mm

Liczba stron: 112

Cena: 23,99 zł


Moda to ciekawy temat na kolorowankę. Ubarwianie najróżniejszych strojów i modelek to zajęcie atrakcyjne nie tylko dla każdej małej dziewczynki ale również dla nastolatek czy dorosłych pań. Kolorowanie to przecież fajny sposób na relaks i przyjemne spędzenie wolnego czasy oraz jak w tym przypadku okazja do eksperymentów modowych, które przecież lubi każda z nas. Moim ostatnim odkryciem jest zupełnie wyjątkowa publikacja pt. "Projektantka mody", której autorem jest Artur Piątek, popularny ilustrator książek dla dzieci.

Jest to książka, która zaprasza odbiorcę do podróży po świecie mody. Autor przygotował w niej najróżniejsze rodzaje stylizacji do kolorowania. Są stroje wieczorowe, sportowe, idealne do spotkania z koleżankami i na romantyczną randkę, na każdą porę roku i okazję. Łącznie znajdziemy tu aż 100 projektów do kolorowania jest więc szansa, że każdy znajdzie na kartach tej publikacji coś interesującego dla siebie do pokolorowania. Poza typowymi modelkami, które dominują w tejże książce, do pokolorowania znajdziemy również inne kobiece akcesoria stanowiące nieodłączny element różnorodnych stylizacji.

Przyznam, że różnorodność projektów robi wrażenie. Już sama wyjątkowo twarda oprawa, dzięki której możemy kolorować w każdym miejscu mając przy tym solidne oparcie, zasługuje na pochwałę. Urzekają także same propozycje kolorowanek nadrukowanych na grubym sztywnym białym papierze. Kolorując je możemy sięgać nie tylko po kredki ołówkowe ale także ze spokojem pokusić się o użycie farb, cienkopisów czy chociażby pasteli i eksperymentować z kolorami a to oczywiście bardzo lubię.

Wydanie jest szyte i przygotowane z dbałością o detale. Kolorowanki natomiast bogate w szczegóły, adresowane raczej do starszego odbiorcy. Interesująca jest właściwie każda kolorowanka, każdy wzór... Jeżeli szukacie więc dla siebie kolorowanki przy której chciałybyście przyjemnie spędzić czas, wyciszyć się, która w niczym nie przypomina dziecięcych malowanek, której bogaty wybór i różnorodność wzorów umożliwi obcowanie ze światem mody, gorąco zachęcam do zwrócenia uwagi na ten właśnie wyjątkowy egzemplarz.
Brak komentarzy: