piątek, 8 kwietnia 2016

"Fitness dla mężczyzn + płyta DVD" Tomasz Brzózka

Wydawnictwo: Siedmioróg

Oprawa: twarda

Format: 170 x 420 mm

Liczba stron: 208

Rok wydania: 2010

Cena: 35,99 zł


Wczorajszy wpis poświęcony był publikacji zagranicznego autora adresowanej do sympatyków fitnesu, zarówno kobiet jak i mężczyzn, dziś kontynuacja tematu natomiast chciałabym dla równowagi pokazać Wam książkę polskiego autora jednak tym razem skierowaną do panów wnioskując z tytułu, chociaż zagłębiając się w treść nie jestem tego do końca pewna...

"Fitnes dla mężczyzn" to książka z płytą DVD adresowana oczywiście do wszystkich chcących popracować nad swoją sylwetką mężczyzn. Jej autorem jest Tomasz Brzózka, praktyk i teoretyk fitnesu, który już od kilkunastu lat jest trenerem fitnesu i ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia sportowe w tej dziedzinie. Na kartach publikacji znalazłam bardzo obszerny katalog ćwiczeń, których jest tu zdecydowanie najwięcej. Pozostałe informacje o których warto wspomnieć i które zwróciły moją uwagę to np. kilka wskazówek autora mających na celu przygotowanie nas do rozpoczęcia treningu, jest trochę miejsca poświęconego odżywianiu, są programy treningowe i testy sprawnościowe.

Na kartach publikacji jest całe mnóstwo ilustracji dzięki czemu przyjęcie odpowiedniej pozycji i wykonanie dowolnego ćwiczenia nie będzie dla odbiorców książki większym problemem. Fajnie też, że autor prezentuje ćwiczenia również na płycie demonstrując przykładowe warianty treningów. Zdecydowanie łatwiej i przyjemniej jest ćwiczyć oglądając DVD niż trzymając książkę w ręku zaglądając do niej co jakiś czas ;)

Lektura powinna zainteresować każdego mężczyznę, który chciałby popracować nad swoją sylwetką i zrzucić kilka zbędnych kilogramów a jak twierdzi sam autor jego wskazówki pomogą między innymi w pozbyciu się oponki na brzuchu i wyleczeniu np. dokuczliwych bólów stawów. W końcu sport to zdrowie i każdy wysiłek fizyczny wsparty fachowymi poradami eksperta fitnesu może przynieść jedynie pozytywne rezultaty. Oczywiście polecam ;)


Brak komentarzy: