wtorek, 8 marca 2016

Kolorowanki podłogowe

Wydawnictwo: Siedmioróg

Oprawa: miękka

Format: 205 x 320 mm

Rok wydania: 2016

Cena: 12,99 złNie wiem jak u Was, ale w przypadku moich maluchów kolorowanek nigdy dość. Sięgają po nie regularnie w domu, zabierają na dłuższe wyjazdy, bo kolorowanie nigdy im się nie nudzi. W związku z tym zamiłowaniem regularnie sięgamy po nowe tytuły i tak oto dziś zaprezentuję kolejne warte uwagi pozycje ;)

Tym razem moje dzieci stanęły przed nie lada wyzwaniem. W ich małe rączki trafiły ogromne kolorowanki podłogowe, nowości od wydawnictwa Siemioróg: "W Zoo", "Księżniczki" oraz "Pojazdy". Kolorowanki zapakowane są w folię i złożone. Po rozłożeniu maluchy otrzymują jedną dużą kartkę o rozmiarach 1280 x 820 mm. Na takiej powierzchni zaprezentowano dużą scenkę. W zależności od tematu jest to ogród zoologiczny z masą zwierząt i tłumem zwiedzających go spacerowiczów; księżniczki w swych pięknych strojach tańczące na balu, jadące karocą i więzione przez złą czarownicę; różnorodne pojazdy wojskowe oraz te pracujące na budowie i w gospodarstwie.

Plakaty adresowane są do dzieci w wieku 3 - 6 lat. Pokazują maluchom wspaniały świat, uczą i zajmują na bardzo długo. Takie kolorowanki może jednocześnie malować kilkoro dzieci, do zabawy mogą przyłączyć się także rodzice. Na pewno miejsca dla nikogo nie zabraknie. Do kolorowania można użyć natomiast zarówno kredek jak i pisaków, cienkopisów czy farbek. Plakat jest jednostronny i nadrukowany na grubym białym papierze więc nie trzeba się o nic martwić. Wszystkie obrazki są bardzo fajne, ciekawe, duże, zawierają zarówno prostsze i trudniejsze elementy do kolorowania a przy tym są wesołe a sama kreska wyraźna. Z powodzeniem można je więc podsunąć zarówno młodszym jak i starszym dzieciaczkom co zagwarantuje im długą i twórczą zabawę od której nie sposób się oderwać.

Muszę przyznać, że wszystkie malowanki bardzo nam się spodobały i zdecydowanie można je polecić każdemu małemu artyście, tak aby mógł rozwijać swoje talenty i spędzać przy tym miło wolny czas. Dodatkowo do plakatu dołączone są każdorazowo krótkie quizy, które rozszerzają wiedzę dzieci dotyczącą tematu kolorowanki i  są kolejnym atutem dla którego warto pokusić się o zakup tych właśnie malowanek. Polecam ;)

Brak komentarzy: