piątek, 9 października 2015

"Jesień z Jeżykiem"

Wydawnictwo: AWM

Oprawa: miękka, szyta, uszlachetniona

Format: 195 x 265 mm

Liczba stron: 16 + naklejki + wkładka z jesiennymi ozdobami

Rok wydania: 2015

Cena: 9,99 złZa oknami jesień i nie da się tego nie zauważyć. Kasztany, żołędzie, wielobarwne liście, grzyby - wszystko to jest dowodem na to to, że lato jest już tylko wspomnieniem. Ale przecież te wszystkie dary jesieni również mają w sobie magię i mogą stanowić element wspaniałej twórczej zabawy. Jeśli macie ochotę na takie jesienne zabawy wcale nie musicie wychodzić z domu. Odkryłam niedawno  publikację, której karty przepełniają różnorodne zabawy, w których to tematem przewodnim jest właśnie jesień.

"Jesień z Jeżykiem" to książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym, która pokazuje najmłodszym uroki tej wyjątkowo kolorowej pory roku i zachęca do ciekawych zabaw. Na maluchy czekają tu zadania, dzięki którym również w naszych domach zagości wielobarwna jesień a to za sprawą dekoracji jakie stworzymy wraz z Jeżykiem. Trzeba będzie kolorować, rysować, naklejać, wycinać i składać z papieru a przy okazji rozwiązać jeszcze kilka innych ciekawych zadań. Jednym słowem z tą książeczką nudzić się nie można szczególnie gdy za oknem pada deszcz a kapryśna pogoda zmusza nas do pozostania w domu.

Publikacja jest bardzo kolorowa, pokazuje maluchom uroki jesieni i zachęca do twórczych zabaw. Nam spodobała się bardzo. Zadania są różnorodne, odkrywcze i bardzo pomysłowe a czas przy ich wykonywaniu mija niezwykle przyjemnie. Polecam ;)Brak komentarzy: