sobota, 19 września 2015

Książeczki do kąpieli

Historie biblijne
Narodziny Jezusa
Przypowieści Jezusa
Stworzenie świata

Wydawnictwo: Święty Wojciech

Rok wydania: 2015

Format: 150 x 150 mm

Liczba stron: 8

Cena: 8,94 zł / szt.

Jak się okazuje czytać można wszędzie, nawet w kąpieli nie obawiając się zamoczenia delikatnych papierowych karteczek. Wydawnictwo Święty Wojciech stworzyło dla maluchów bogatą w kolory i ciekawą treść serię małych książeczek kąpielowych: Przypowieści Jezusa, Narodziny Jezusa, Historie biblijne, Stworzenie świata.

W każdej z książeczek na pierwszy plan wysuwają się piękne dziecięce ilustracje, pełne kolorów, proste i wesołe. Naprawdę bardzo przyjemnie się na nie patrzy i wręcz nie mogą się nie podobać dzieciom. Oprócz ilustracji każda książeczka zawiera niezbyt długie opowieści wywodzące się z Biblii i Ewangelii. Napisano je dużą czcionką i przystępnym językiem więc maluchy mogą przy okazji  zabawy dowiedzieć się kilku wartościowych i ciekawych rzeczy.

Książeczki są bardzo mięciutkie i miłe w dotyku, a w ich wnętrzu wyczuwa się gąbkę. Krawędzie nie są ani twarde ani ostre co niestety czasem można znaleźć w innych książeczkach tego typu. Są oczywiście wodoodporne i z czystym sercem po kilku kąpielach mogę dodać, że kolorki nie bledną a tworzywo z których są wykonane nie pęka. Będą mogły towarzyszyć więc dzieciakom w kąpieli przez długi czas. Gdy natomiast zechcą one pobawić się nimi poza wanną również nie widzę przeciwwskazań. Mogą urozmaicać każdą inną czynność a gdy się zabrudzą wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką i dalej bawić.

Z takimi książeczkami każda kąpiel stanie się fajną i wesołą zabawą. U nas przyjęły się bardzo dobrze i nie sięgamy po nie tylko podczas kąpieli. Myślę, że będą trafionym pomysłem na prezent dla każdego malucha i sprawią obdarowanemu masę radości. Zdecydowanie polecam, teraz w bardzo atrakcyjnej cenie ;)Brak komentarzy: