poniedziałek, 25 maja 2015

"Malowany świat" / "Zabawne malowanki"

Wydawnictwo: MD

Format: 205 x 205 mm
Oprawa: notesowa
Liczba stron: 30

Cena: 3,99 zł

Nie wiem jak u was, ale w przypadku moich maluchów kolorowanek nigdy dość. Sięgają po nie każdego dnia i zabierają na dłuższe wyjazdy, bo kolorowanie nigdy im się nie nudzi. W związku z tym zamiłowaniem regularnie sięgamy po nowe tytuły i tak oto dziś zaprezentuję kolejne dwie warte uwagi pozycje ;)
Pierwsza z kolorowanek nosi tytuł "Malowany świat", druga natomiast "Zabawne malowanki". Malowanki te należą do jednej serii dlatego są do siebie bardzo podobne. Na ich kartach dzieci znajdą różnorodne obrazki do kolorowania. Są tutaj zwierzaki, zabawki, dzieci, domy i inne przedmioty dlatego też z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przypadku dziewczynek jak i chłopców.
Bardzo spodobały mi się wszystkie obrazki do malowania przygotowane dla najmłodszych gdyż są proste, wesołe a sama kreska wyraźna.
Z powodzeniem można je więc podsunąć również młodszym, kilkuletnim dzieciaczkom. Karteczki są grube a obrazki znajdują się tylko na jednej stronie więc bez obaw można używać również pisaków a to duży plus, bo ostatnio moje maluchy coraz częściej z nimi eksperymentują. Poza tym gotowe już dzieło można wyrwać i zachować na pamiątkę.
Muszę przyznać, że obie książeczki bardzo nam się spodobały i zdecydowanie można je polecić każdemu małemu artyście, tak aby mógł rozwijać swoje talenty i spędzać przy tym miło wolny czas ;)


1 komentarz:

Agnieszka Mikołajczyk pisze...

kupuje takie ksiazki dziecia