piątek, 27 marca 2015

"Wielkie kolorowanie. Basia. Gdzie jest Kajetan?" Zofia Stanecka

Wydawnictwo: Egmont

Format: 205 x 295 mm

Liczba stron: 64

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2015

Sklep Egmont: 11,24 zł
Które dziecko nie lubi kolorować i rozwiązywać zadań gdy bohaterem jego kolorowanki jest ulubieniec z bajki? Moje dziewczynki uwielbiają serię opowiadań o Basi, a że można też nabyć kolorowanki z tą uroczą dziewczynka w roli głównej, zabrały się za malowanie, rozwiązywanie prostych zadań i oczywiście poszukiwania.
Autorką publikacji „Wielkie kolorowanie. Basia. Gdzie jest Kajetan?”, podobnie jak opowiadań o Basi, jest Zofia Stanecka a ilustratorką – Marianna Oklejak. Otóż zaginął żółw Kajetan, zwierzak Basi. Na kartach książeczki Basia zagląda w każdy kąt by go odnaleźć zachęcając do tego również dzieci. Wybiera się w tym celu do zoo i tam rozpoczęła poszukiwania. Jeśli chcecie wiedzieć jakie zwierzęta tam zobaczyła, a było ich niemało, koniecznie sięgnijcie po tę właśnie książkę ;)
Zadania jakie czekają tu na każdego malucha są bardzo różne. Trzeba kolorować oraz uzupełniać niedokończone elementy sylwetek zwierząt. Dobra zabawa gwarantowana a przy tym możemy w twórczy i kreatywny  sposób spędzić czas  z naszym ulubieńcem.
Basia jak to Basia jak zwykle jest zabawna i pełna energii. Kolorowanka na pewno zainteresuje maluchy, które lubią zwierzęta no i oczywiście wszystkich miłośników małej Basi. Moje maluchy poradziły sobie z nią w kilka dni, a jest to najlepszy dowód na to, że książeczka im się spodobała. Polecam ;)Brak komentarzy: