czwartek, 12 lutego 2015

"Piszę i zmazuję LITERY"

Wydawca: Adamigo

Wiek: 5+

Oprawa: pudełko

Wymiary: 240 x 150 mm

Cena: 20zł 


Moja córka jest właśnie na etapie nauki czytania i pisania. Oczywiście po szkole, w wolnych chwilach staram się jej tę naukę uatrakcyjnić a jednocześnie w ciekawy sposób utrwalić zdobyte już umiejętności. W tym celu sięgamy po „Zestaw tablic suchościeralnych z mazakiem. Piszę i zmazuję litery”.

Cały zestaw mieści się w małym kartonowym pudełku a w jego skład wchodzi 12 dwustronnych tablic do nauki pisania liter (115 x 163 mm), 4 dwustronne tablice do nauki pisania pierwszych wyrazów, ściereczka oraz marker suchościeralny.
Z takim zestawem można ćwiczyć pisanie w nieskończoność. Jeżeli efekt nas nie zadowoli zmazujemy i poprawiamy. W końcu trening czyni mistrza.
Całość prezentuje się raczej solidnie, szczególnie grube kolorowe tablice. Z mazakiem również nie mamy problemów choć w sumie to on martwił mnie najbardziej. Myślałam, że może szybko się wypisze, ale nie, jest naprawdę dobrej jakości ;)
Uważam, że w takie pomoce warto inwestować, tym bardziej, że nie kosztują wiele a maluchy mogą do skutku ćwiczyć kaligrafię. Tablice są kolorowe, zrozumiałe i atrakcyjne dla dzieci co zachęca je do regularnego korzystania z nich dostarczając dużo radości i dobrej zabawy.
Jak dla mnie zakup ten był jak najbardziej trafiony. Polecam ;)

W serii również Piszę i zmazuję CYFERKI
Brak komentarzy: