czwartek, 30 października 2014

Antykolkowe butelki szerokootworowe EasyStart "Owoce"

Producent: Canpol babies

Pojemność: 120ml, 240ml, 300mlFirma Canpol babies jest dobrze znana na polskim rynku szczególnie rodzicom maluszków.
Z jej produktów korzystam bardzo często więc postaram się opowiedzieć dziś o kilku z nich ;)
Nowością są estetycznie prezentujące się na pierwszy rzut oka antykolkowe butelki szerokootworowe EasyStart z serii "Owoce" o pojemności 120 ml, 240 ml oraz 300 ml.

Kilka słów od Producenta:

Nowe, przejrzyste butelki wykonane z najwyższej jakości polipropylenu. Są trwałe i bezpieczne - spełniają najwyższe normy jakości. Zaprojektowane przy współpracy z doświadczonymi mamami, umożliwiają karmienie naprzemienne bez ryzyka częstych kolek. Nowy zawór antykolkowy umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki. Kształt smoczka zbliżony do piersi mamy ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.  
Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala pozwalają na łatwe przygotowanie mleka. Nowa, najwyższa jakość surowca (PP) zapewnia przejrzystość, trwałość i bezpieczeństwo (BPA 0%) butelki. Butelki są kompatybilne z laktatorem ręcznym i manulanym EasyStart. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka, świeżo odciągniętym mlekiem mamy.
Standardowo wyposażone są w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie wolnym 3-6m+ oraz przy pojemności 300 ml szybkim 12m+. Można myć je w zmywarce. Wyprodukowane zostały na terenie UE.

Moja opinia:
Butelki jak wspomniałam prezentują się bardzo estetycznie. Kolorki są delikatne ale wyraźne i takie dziecięce. Butelki są przeźroczyste, plastikowe. Jakość jest bardzo wysoka. Spodobał mi się też smoczek. Jego kształt jest wygodny i zdecydowanie polecam dla maluszków, które akurat są odstawiane od piersi. Butelki są antykolkowe więc nie zasysają się podczas karmienia a dzieci nie połykają zbędnego powietrza powodującego nieprzyjemne kolki. Można oczywiście sterylizować oraz co ciekawe, myć w zmywarkach co jest wygodą choć ja osobiście wolę tradycyjne mycie ręczne. Buteleczki są niedrogie a naprawdę fajne i warte kupna. Oczywiście każda z nich ma pokrywki uniemożliwiające wylewanie się pokarmu i jego przechowywanie. Korzystam z nich bardzo intensywnie od dwóch tygodni. Kolory nie wyblakły, plastik nie zmatowiał i wszystko wygląda jak nowe. Jestem bardzo zadowolona. Jestem więc jak najbardziej na tak i na pewno z czystym sercem mogę polecić całą tę urocza serię.


1 komentarz:

Malina Nowacka pisze...

ciekawa jestem czy faktycznie się one sprawdzają zbojecki dwor