poniedziałek, 1 września 2014

"Moja Biblia z okienkami"Wydawnictwo: Święty Wojciech

Rok wydania: 2014

Format: 208 x 208 mm

Oprawa: twarda

Liczba stron: 22

Cena: 29,90 zł
 

Historie zaczerpnięte z Biblii są tak pasjonujące, że z zainteresowaniem wsłuchują się w nie nawet najmłodsze dzieci. Z myślą właśnie o nich powstała bardzo ciekawa książka „Moja Biblia z okienkami”
Maluchy na jej kartach znajdą najbardziej znane opowieści z Nowego i Starego Testamentu. Historie nie są zbyt długie za to bardzo wciągające. Każdą wzbogacają przyjemne dla oka, zarazem proste i kolorowe ilustracje. 
Największą jednak atrakcję dla dzieci stanowią tajemnicze okienka. Każde z nich kryje niespodziankę i zdecydowanie pomaga w zrozumieniu i zapamiętaniu tych pięknych opowieści.
Książeczkę z powodzeniem można podarować nawet kilkulatkom. Okienka są trwałe i łatwo je otworzyć więc długo będą cieszyć i nie prędko ulegną zniszczeniu. Zabawa z nimi jest na tyle absorbująca, że przy okazji jest sporo czasu aby poczytać lub opowiedzieć dziecku jaka historia jest z nimi związana. W ten sposób Biblia stanie się bliska dzieciom już od najmłodszych lat a to z kolei zaowocuje w przyszłości chęcią wzbogacania wiedzy i odkrywania kolejnych faktów biblijnych.
Polecam ten uroczy egzemplarz nawet kilkuletnim maluchom. Każde z tych 48 niewielkich okienek jakie w nim znajdą stanowi 48 dużych kroków w stronę Boga. Lektura idealna na prezent łącząca rewelacyjnie elementy zabawy i nauki. Warto zwrócić na nią uwagę.
Moja ocena 10/10

 
Brak komentarzy: