wtorek, 8 lipca 2014

"Wróżkowe przyjęcie. 4 figurki i plansza do zabawy!" Laurel Clayton
Moje córki bardzo lubią zabawę w teatrzyk. Budują z klocków scenę, spośród zabawek wybierają aktorów i rozpoczyna się przedstawienie. Wyobraźcie więc sobie jaki był ich zachwyt gdy zobaczyły bardzo interesujący zestaw noszący tytuł „Wróżkowe przyjęcie. 4 figurki i plansza do zabawy”.
W skład owego zestawu wchodzą trzy rzeczy: maleńka kartonowa książeczka, rozkładana scena oraz komplet czterech maleńkich laleczek. Zestaw jest typowo dziewczęcy choć już w tym miejscu dodam, że podobna propozycja nosząca tytuł „Pomoc jest w drodze. 4 modele i plansza do zabawy”, w której zamiast lalek są auta, również jest dostępna ;)
Zacznijmy jednak od książeczki. Jest to kartonówka opowiadająca o przygotowaniach do wróżkowego przyjęcia. Jej bohaterki natomiast, małe wróżki są odzwierciedleniem laleczek dołączonych do zestawu. Laleczki te wykonane są bardzo precyzyjnie i solidnie z plastiku. Są wręcz niezniszczalne więc długo będą towarzyszyć naszym maluszkom uprzyjemniając zabawę. Figurki zamontowane są na maleńkich podstawkach dzięki czemu samodzielnie stoją, rzecz bardzo ważna podczas przedstawienia i zabawy. Co równie ważne są uśmiechnięte i sympatyczne i naprawdę przyciągają uwagę zapraszając dzieciaczki do zabawy.
Trzeci element zestawu stanowi rozkładana scena. Jej tłem jest urocza kwiecista łąka. Scena wykonana jest z grubego kartonu, któremu również szybkie zniszczenie nie straszne.
Cały zestaw jest niesamowity, oryginalny i bardzo cieszę się że moje córki mają okazję za jego sprawą kreatywnie spędzać czas. Teraz kiedy tylko zechcą rozkładają szybciutko scenę, uruchamiają wyobraźnię i nawet rozdają bilety zapraszając na przedstawienie wszystkich domowników. Starsza córka, swoją drogą, rozwiesza nawet na drzwiach plakaty informujące o przedstawieniu ;)
Widzę więc, że zabawa bardzo je wciągnęła i sprawia masę radości, dlatego też zachęcam do zainteresowania prezentowaną publikacją a dzieciom życzę równie udanej zabawy ;)


Cena: 29,99 zł


2 komentarze:

aaagusiek pisze...

Jest przepiękna :)

Emma Tetka pisze...

Potwierdzam ;)