poniedziałek, 28 lipca 2014

"Minecraft. Poradnik dla budowniczych" Milton Stephanie

Wydawnictwo: Egmont

Rok wydania: 2014

Liczba stron: 80

Format: 210 x 152 mm

Oprawa: twarda

Cena: 22,49 złMinecraft, to nic innego jak gra komputerowa dla nieco starszych dzieci. Przypomina układankę z klocków. Właściwie to można zbudować w niej wszystko począwszy od małego domu po najdziwniejsze budowle zarówno pod względem gabarytów jak i pod względem formy. Gra jest więc bardzo absorbująca i z tego co zauważyłam dość popularna ;)
Jeżeli więc ktoś chciałby spróbować w niej swoich sił i nie bardzo wie od czego zacząć proponuję sięgnąć po bardzo pomocną w tej materii lekturę „Minecraft. Poradnik dla budowniczych”.
Na kartach książki przede wszystkim w oczy rzucają się imponujące budowle stworzone przez graczy. Ilustracje te mają stać się inspiracją dla potencjalnych graczy, którzy chcieliby stworzyć podobne konstrukcje. Czy jest Wam więc potrzebna taka ściąga? Myślę, że miłośnikom gry na pewno się przyda. Poza ilustracjami znalazłam w niej sporo praktycznych wskazówek naprowadzających gracza na podstawowe zasady budowy obiektów. Liczą się przecież solidne fundamenty, konstrukcja i plan – jak w realu ;)
Książka jest przystępna i zrozumiała dla czytelnika nawet stykającego się z Minecraftem po raz pierwszy.
Jak dla mnie gra jest zbyt czasochłonna ale jednak nie brakuje jej miłośników na całym świecie więc ma chyba w sobie to coś …  
Sprawdźcie sami ;)
Moja ocena 7/102 komentarze:

Blogger pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Da się gdzieś na PDF. pobrać ????