środa, 10 lipca 2013

"Moja pierwsza książka twórczych zabaw. Wróżki" Fiona MunroWróżki to książka z serii Moja pierwsza książka twórczych zabaw autorstwa Fiony Munro. W serii ukazały się również takie tytuły jak Zwierzęta na wsi, Zwierzaki-dzieciaki, Dinozaury, Koparki i spycharki oraz Królewny. To konkretne wydanie skierowane jest przede wszystkim do dziewczynek w wieku przedszkolnym, gdyż to one najbardziej kochają wróżki. Książeczka jest kopalnią pomysłów kreatywnych zabaw dla maluchów i ich rodziców. Znajdziemy w niej to co najbardziej lubią dzieci czyli piękne kolorowe naklejki, mnóstwo zagadek, labirynty, puzzle, kolorowanki czy wycinanki. Znajdziemy też gotowy szablon do samodzielnego skonstruowania pięknego diademu, który wygląda bardzo efektownie. Każda dziewczynka znajdzie więc coś co lubi i gwarantuję, że zajmie ją to na bardzo długo.
Książeczka jest tak magiczna jak same wróżki, zaskakuje na każdym kroku wywołując szeroki uśmiech na twarzy dziecka. Jest też ciekawym sposobem na zabicie nudy czy oderwanie malca od telewizora gdy akurat pogoda nie sprzyja zabawie na świeżym powietrzu. Dzięki niej dziecko oswoi się z zadaniami, które przecież czekają je w szkole, co jest niewątpliwie ważne i z pewnością zaowocuje w przyszłości. Książeczka pełna jest kolorowych ilustracji wróżek i wszystkiego co się z nimi wiąże. Zadania nie są zbyt skomplikowane a ich wykonanie daje dziecku ogromną satysfakcję i pomaga uwierzyć we własne siły.
Wróżki to coś, o czym małe dziewczynki mówią z błyskiem w oku. Pomysł na połączenie tego tematu z praktycznymi zadankami dla dzieci mi jako rodzicowi bardzo się spodobał. Moje dziewczynki bardzo ochoczo rozwiązują kolejne polecenia i wychodzi im to naprawdę imponująco. Oceniamy więc książeczkę bardzo pozytywnie i bogatsi o nowe umiejętności polecamy ją wszystkim dzieciom w podobnym wieku. Z pewnością przyniesie wam mnóstwo radości i dostarczy niezapomnianych wrażeń ;)
Moja ocena 10/10

Brak komentarzy: